Dostlarınız Emin Ellerde..

Otomasyonumuz sayesinde hayvanlarınızın tüm bilgileri dijital ortamda...

Hasta Takip Sistemine Giriş

Kliniğimiz

Bilgisayar Destekli Klinik Otomasyonu
Kliniğimizden faydalanmak isteyen hastalar ve sahipleri kliniğimize girer girmez sekretarya tarfından karşılanmaktadır. Burada almak istedikleri hizmete ilişkin gerekli bilgiler hasta sahiplerine verildikten sonra, hasta kayıtları bilgisayar destekli otomasyonumuza işlenmektedir.
Böylece öncelikli olarak klinik içerisinde hastaya ilişkin bilgilerin sürekli takip edilmesi sağlandığı gibi, aynı zamanda hasta sahipleri de hayvanlarının durumu hakkındaki bilgilere internet sitemiz üzerinden gerçek zamanlı olarak ulaşabilmektedir.

Sekreterya
Merkezimize geldiğiniz zaman sizi karşılayan sekreteryamızda almak istediğiniz hizmet için doğru bölüme yönlendirilirsiniz.
Deneyimli personelimiz sizi ilgili birime yönlendirmeden önce gerekli durumlarda hayvanınızın ve sizin bilgilerinizi alarak sistemimize kaydeder. Böylece hayvanınızın durumu hakkında daha hızlı bilgilendirilmeniz sağlanmış olur.

Ameliyathane
Tam teşekküllü ameliyathanemizde hayvanlarınızın operasyonlarını hijyenik bir ortamda deneyimli personelimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Pet Otel
Şehir dışına çıkışlarınızda ya da hayvanlardan rahatsız olan misafirlerinizi ağırlamanız gerektiğinde hayvanınızı nereye bırakacağınızı düşünmenize artık gerek yok. Otel hizmetimizle hayvanlarınızla sizin ilgilenemediğiniz zamanlarda biz ilgileniyoruz.


Pet Otelimizde dikkat ettiğimiz bazı konular şunlardır; 24 saat hizmet vermektedir ve veteriner hekim kontrolü altındadır. Sıkışıklığı önlemek için 24 saat önce randevu alınız. Barınacağı yer her zaman temiz tutulabilecek malzemeyle kaplıdır. Dezenfeksiyonludur. Aşısız kabul edilmemektedir. Ayrıca deneyimli bakıcısı vardır. Mama ve su kabının birlikte getirilmesi rica olunur. Yatağı ve oyuncağı ona yabancılık çektirmeyecektir.

İlanlar

Duyurular

Yeni Duyuru Yok
Acil telefon numaramız; 0232 368 12 62 - 0 506 438 99 69

İletişim Bilgileri

Adres : Orhan Şaik Gökyay Caddesi No:35/A
Karşıyaka / İZMİR

Telefon: 0232 368 12 62
GSM : 0506 438 99 69